images/headers/header-medewerkers-ovef.jpg

Ik ben sinds 1 februari 2019 directeur bij OVEF. Ook doe ik het contractmanagement van de openbare verlichting.

Op 1 oktober 2016 ben ik bij de toenmalige Stichting Openbare Verlichting Fryslân, nu OVEF, in dienst gekomen.

Sinds 1 november 2019 ben ik energiecoördinator bij OVEF.

Vanaf 1 april 2015 ben ik werkzaam als bestandsbeheerder bij wat voorheen nog Stichting Openbare Verlichting Fryslân heette en op 1 januari 2018 verder ging onder de naam Coöperatie Openbare Verlichting & Energie Fryslân U.A.